Weekoverzicht

Weekoverzicht sporten bij Kameleon

Maandag
09:00 – 17:30 uur Personal Training (door Radjin Pitai in verenigingsgebouw)
09:30 – 17:30 uur Fitness/Bootcamp/Gymnastiek (in verenigingsgebouw, bel 070 329 04 53 voor meer info)
11:00 – 14:00 uur Warmwaterfit (in Escamphof)
13:30 – 15:30 uur Koersbal (in verenigingsgebouw)
17:15 – 18:30 uur Basketbal team Shooters-Kameleon (in verenigingsgebouw)
19:30 – 22:00 uur Sjoelen (in verenigingsgebouw)

Dinsdag
09:00 – 17:30 uur Personal Training (door Radjin Pitai in verenigingsgebouw)
09:30 – 17:30 uur Fitness/Bootcamp/Gymnastiek (in verenigingsgebouw, bel 070 329 04 53 voor meer info)
11:00 – 14:00 uur Warmwaterfit waarvan 13:00 tot 14:00 uur voor Dames* (in Escamphof)
18:30 – 19:45 uur Zitvolleybal (in verenigingsgebouw)
20:00 – 23:00 uur Tafeltennis RWS (in verenigingsgebouw)

Woensdag
09:00 – 17:30 uur Personal Training (door Radjin Pitai in verenigingsgebouw)
09:30 – 17:30 uur Fitness/Bootcamp/Gymnastiek (in verenigingsgebouw, bel 070 329 04 53 voor meer info)
11:00 – 12:00 uur Gymnastiek Senioren (Spel, beweging en kracht) (in verenigingsgebouw)
14:15 – 16:15 uur Warmwaterfit (in Escamphof)
15:30 – 17:00 uur Voetbal JG1 (in verenigingsgebouw)
19:00 – 21:00 Fitness
19:30 – 20:30 uur Voetbal G1 en G2 Op het veld bij S.V. Erasmus (Erasmusweg 1200)
19:30 – 22:00 uur Paradarts (in verenigingsgebouw)
20:00 – 22:30 uur Rolstoelbasketbal (in Sporthal ‘t Zandje, Schimmelweg 202, Den Haag)

Donderdag
08:30 – 09:30 uur Warmwaterfit (in Escamphof)
09:00 – 17:30 uur Personal Training (door Radjin Pitai in verenigingsgebouw)
09:30 – 17:30 uur Fitness/Bootcamp/Gymnastiek (in verenigingsgebouw, bel 070 329 04 53 voor meer info)
19:30 – 22:00 uur Boccia (in verenigingsgebouw)
20:00 – 22:00 uur Warmwaterfit (in Escamphof)
20:00 – 23:00 uur Tafeltennis P.D (in verenigingsgebouw)

Vrijdag
09:00 – 15:00 uur Personal Training (door Radjin Pitai in verenigingsgebouw)
09:30 – 17:30 uur Fitness/Bootcamp/Gymnastiek (in verenigingsgebouw, bel 070 329 04 53 voor meer info)
10:45 – 11:45 uur Yoga (in verenigingsgebouw)
14:30 – 15:30 uur Warmwaterfit
15:30 – 18:30 uur ABC-zwemmen (in zwembad “Escamphof”)
18:30 – 20:30 uur Warmwaterfit

Zaterdag
09:30 – 11:30 uur Bootcamp (in verenigingsgebouw)
10:30 – 11:30 uur Voetbal JG1 – G1 – G2 (Training) Bij S.V. Erasmus (Erasmusweg 1200)
14:30 – 15:30 uur Warmwaterfit (in Escamphof)
17:45 – 18:30 uur ABC-dipl. zwemmen (in zwembad “de Waterthor”)

Zondag
10:00 – 12:00 Fitness

*= Voor warmwaterfit Dames zwemmen geldt een wachtlijst

 

Sport locaties:

Verenigingsgebouw Kameleon
Veldzicht 20
2543 RT Den Haag
Tel.: 070 – 329 04 53

Sporthal Sophia revalidatie centrum
Vrederustlaan 180
2543 SW Den Haag
Tel.: 070 – 396 14 51

Voetbalvereniging Erasmus
Erasmusweg 1200
2542 RV Den Haag
Tel. : 070 – 3213213

Zwembad Escamphof
Escamplaan 57
2547 GA Den Haag
Tel.: 06-23 12 94 40

Zwembad De Waterthor
Thorbeckelaan 350
2564 BZ Den Haag
Tel.: 070 – 323 51 41