G1 en G2

ISV Kameleon G1

Erasmus/Kameleon G1 en G2 (senioren)

Afkeuringen : Zodra bekend is of de training of wedstrijd is afgekeurd zal dit op deze site of via een app gemeld worden.

Najaarsreeks 2021 1ste klasse 1

TeamGespeeldWinstGelijkVerlorenPuntenDoelpunten voorDoelpunten tegenDoelsaldo 
Erasmus/Kameleon G111003110+11
Nieuwerkerk G100000000
Delft G100000
000
VEP G110010011-11

Najaarsreeks 2021 1ste klasse 11

TeamGespeeldWinstGelijkVerlorenPuntenDoelpunten voorDoelpunten tegenDoelsaldo 
Erasmus/Kameleon G211003161+15
FC 's-Gravenzande G11100352+3
PGS/Vogel G21100352+3
Delft G510010
25-3
SEV G31001025-3
SEV G210010116-15

Bekerreeks 2021/2022

TeamGespeeldWinstGelijkVerlorenPuntenDoelpunten voorDoelpunten tegenDoelsaldo 
Delft G12200692+7
Erasmus/Kameleon G121013108+2
Delft G320020312-9

Bekerreeks 2021/2022

TeamGespeeldWinstGelijkVerlorenPuntenDoelpunten voorDoelpunten tegenDoelsaldo 
Erasmus/Kameleon G232107288+20
's-Gravenzande G1321072210+12
SEV G2200201024-14
SEV G320020220-18

Training :

De trainingen zijn op het kunstgras van Erasmus :

Op maandag : G1 van 19:00 tot 20:00 uur. Verzamelen : 18:30 uur.

Op woensdag : G1 en G2 van 19:30 tot 20:30 uur. Verzamelen : 19:00 uur.

Uitslagen zaterdag 25 september 2021 :

G1 :

VEP G1 – Erasmus/Kameleon G1     0 – 11

G2 :

‘s-Gravenzande G1 – Delft G5          5 – 2

Erasmus/Kameleon G2 – SEV G2     16 – 1

SEV G3 – PGS/Vogel G2                    2 – 5

Programma zaterdag 2 oktober 2021 :

G1 : Vrij

G2 : Competitiewedstrijd :

PGS/Vogel G2 – Erasmus/Kameleon G2     11:30 uur     Uit

Verzamelen : 10:30 uur bij Kameleon of 11:00 uur bij PGS/Vogel

Terrein PGS/Vogel : Sportpark Ockenburgh, Wijndaelerweg 7, 2554 BZ Den Haag, telefoon : 070 – 3230512.

Programma zaterdag 9 oktober 2021 :

G1 : Competitiewedstrijd :

Erasmus/Kameleon G1 – Delft G1     10:30 uur     Thuis

Verzamelen : 9:45 uur bij Erasmus

G2 : Competitiewedstrijd :

Erasmus/Kameleon G1 – SEV G3     10:30 uur     Thuis

Verzamelen : 10:00 uur bij Erasmus

Programma competitie najaar 2021 :

G1 :

16/10 : Vrij

23/10 : Vrij

30/10 : Nieuwerkerk G1     10:30 uur     Thuis

6/11 : VEP G1     10:30 uur     Thuis

13/11 : Vrij

20/11 : Delft G1     11:00 uur     Uit

27/11 : Vrij

4/12 : Nieuwerkerk G1     13:00 uur      Uit

G2 :

16/10 : Delft G5     10:30 uur     Thuis

23/10 : Vrij

30/10 : ‘s-Gravenzande G1     9:45 uur     Uit

6/11 : SEV G2      14:00 uur     Uit

13/11 : PGS/Vogel G2     10:30 uur     Thuis

20/11 : SEV G3     12:00 uur     Uit

27/11 : Delft G5     9:30 uur     Uit

4/11 : ‘s-Gravenzande G1     10:30 uur     Thuis

Toernooien :

G1 :

G2 :

Afmelden : via de app. (dit geldt ook voor de training)