G1 en G2

Team G1

ISV Kameleon G1

Team G2

ISV Kameleon Teamfoto G2

 

Erasmus/Kameleon G1 en G2 (senioren)

Afkeuringen : Zodra bekend is of de training of wedstrijd is afgekeurd zal dit op deze site of via een app gemeld worden.

 

Voorjaarsreeks 2022 1ste klasse 2

TeamGespeeldWinstGelijkVerlorenPuntenDoelpunten voorDoelpunten tegenDoelsaldo 
VVSB G100000000
VEP G100000
000
FC Oegstgeest G100000000
Erasmus/Kameleon G1
00000000
Alphense Boys G100000000
WIK G100000000
Delft G2

00000000
ARC G100000000
 
 

Voorjaarsreeks 2022 1ste klasse 8

TeamGespeeldWinstGelijkVerlorenPuntenDoelpunten voorDoelpunten tegenDoelsaldo 
Erasmus/Kameleon G200000000
Oliveo G100000000
Delft G400000
000
PGS/Vogel G100000000
Rijnvogels G100000000
WIK G200000000
 
 

Bekerreeks 2021/2022

TeamGespeeldWinstGelijkVerlorenPuntenDoelpunten voorDoelpunten tegenDoelsaldo 
Delft G12200692+7
Erasmus/Kameleon G121013108+2
Delft G320020312-9
 
 

Bekerreeks 2021/2022

TeamGespeeldWinstGelijkVerlorenPuntenDoelpunten voorDoelpunten tegenDoelsaldo 
Erasmus/Kameleon G232107288+20
's-Gravenzande G1321072210+12
SEV G2200201024-14
SEV G320020220-18

 

 
 

Training : Vanaf 19 januari mag er weer gewoon getraind worden.

De trainingen zijn op het kunstgras van Erasmus :

Op maandag : G1 van 19:00 tot 20:00 uur. Verzamelen : 18:30 uur.

Op woensdag : G1 en G2 van 19:30 tot 20:30 uur. Verzamelen : 19:00 uur.

Programma zaterdag 29 januari 2022

G1 : Competitiewedstrijd :

VVSB G1 – Erasmus/Kameleon G1 11:30 uur Uit

Verzamelen : Via Mo

Terrein VVSB : Sportpark De Boekhorst, Dr. Schaepmanlaan 2, 2211 AV Noordwijkerhout, telefoon : 0252 – 373533.

G2 : Competitiewedstrijd :

Erasmus/Kameleon G2 – Delft G4 10:30 uur Thuis

Verzamelen : 10:00 uur bij Erasmus.

Programma zaterdag 5 februari 2022 :

G1 : Competitiewedstrijd :

VEP G1 – Erasmus/Kameleon G1 10:30 uur Thuis

Verzamelen : 9:45 uur bij Erasmus.

G2 : Competitiewedstrijd :

WIK G2 – Erasmus/Kameleon G2 10:00 uur Uit

Verzamelen : 9:00 uur bij Kameleon of 9:30 uur bij WIK

Terrein WIK : Sportpark Zuiderpark, Mr. P.D. Fortuynweg 16, 2533 SR Den Haag, telefoon : 070 – 30

Programma competitie voorjaar 2022 :

G1 :

12 februari : Oegstgeest G1 10:00 uur Uit

19 februari : Vrij

26 februari : Vrij

5 maart : Vrij

12 maart : Alphense Boys G1 13:00 uur Uit

19 maart : WIK G1 10:30 uur Thuis

26 maart : WIK G1 9:30 uur Uit

2 april : VVSB G1 10:30 uur Thuis

9 april : Delft G2 11:00 uur Uit

16 april : Vrij

23 april : ARC G1 10:30 uur Thuis

30 april : Vrij

7 mei : Vrij

14 mei : Alphense Boys G1 10:30 uur Thuis

G2 :

12 februari : Oliveo G1 10:30 uur Thuis

19 februari : Vrij

26 februari : Vrij

5 maart : Vrij

12 maart : PGS/Vogel G1 10:30 uur Thuis

19 maart : Rijnvogels G1 10:30 uur Uit

26 maart : WIK G2 10:30 uur Thuis

2 april : Oliveo G1 11:00 uur Uit

9 april : Rijnvogels G1 10:30 uur Thuis

16 april : Vrij

23 april : PGS/Vogel G1 11:30 uur Uit

30 april : Vrij

7 mei : Vrij

14 mei : Delft G4 9:30 uur Uit

Toernooien :

G1 :

G2 :

Afmelden : via de app. (dit geldt ook voor de training)