JG1

 

TeamGespeeldWinstGelijkVerlorenPuntenDoelpunten voorDoelpunten tegenDoelsaldo
ESTO JG1431010255+20
Smitshoek JG14310104222+20
Concordia JG143019225+17
Katwijk JG1421172415+9
DVSU JG2420262017+3
Zuidland JG1411242321+2
Excelsior '20 JG141033935-26
Zuidland JG230030221-19
Erasmus/Kameleon JG130030733-26

 

Training :

De training is voor de spelers van de JG1 tot en met 18 jaar :

Op woensdagmiddag van 16:00 tot 17:00 uur op het veld van Erasmus.

Op zaterdag van 10:30 tot 11:30 uur op het veld van Erasmus.

 

Toernooien en sportdag :