JG1

 

TeamGespeeldWinstGelijkVerlorenPuntenDoelpunten voorDoelpunten tegenDoelsaldo
ESTO JG1431010255+20
Smitshoek JG14310104222+20
Concordia JG143019225+17
Katwijk JG1421172415+9
DVSU JG2420262017+3
Zuidland JG1411242321+2
Excelsior '20 JG141033935-26
Zuidland JG230030221-19
Erasmus/Kameleon JG130030733-26

 

Training :

De training is op woensdagmiddag van 15:30 tot 17:00 uur in de zaal van Kameleon.

 

TOT NADER ORDE ZIJN ALLE WEDSTRIJDEN  en trainingen tot en met 1 juni, in verband met het coronavirus, AFGELAST

 

Komend competitieprogramma :

 

Toernooien en sportdag :

27 juni : Honselersdijk