JG1

 

TeamGespeeldWinstGelijkVerlorenPuntenDoelpunten voorDoelpunten tegenDoelsaldo
ESTO JG1431010255+20
Smitshoek JG14310104222+20
Katwijk JG1421172415+9
Concordia JG132016155+10
Zuidland JG1311141814+4
DVSU JG2310231312+1
Excelsior '20 JG141033935-26
Zuidland JG220020214-12
Erasmus/Kameleon JG130030733-26

 

Training :

De training is op woensdagmiddag van 15:30 tot 17:00 uur in de zaal van Kameleon.

 

 

Programma zaterdag 22 februari 2020 :

Trainen om 10:30 uur. Verzamelen : 10:00 uur bij Erasmus.

 

Programma zaterdag 29 februari 2020 :

Trainen om 10:30 uur. Verzamelen : 10:00 uur bij Erasmus.

 

Overig competitieprogramma :

maart : 7 Uit, 14 Thuis, 28 Uit

april : 4 Thuis, 18 Uit

 

Toernooien :

23 mei : SEV

6 juni : SEP

23 juni : Honselersdijk